vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Чому чоловік не може кінчити, що робити?

До відсутності оргазму у чоловіка можуть призвести різні причини — психологічні та фізіологічні. Наприклад, проблема може виникати з-за емоційного стану молодої людини. Також впливають і інші фактори: наявність стресу, спосіб життя, стан здоров’я, вживання медикаментів або алкоголю. Найчастіше впоратися з цією проблемою самостійно. У рідкісних випадках необхідна консультація фахівця.

1

Причини відсутності оргазму

На те, як швидко кінчає молода людина, впливає його початковий стан. Якщо ще до статевого акту чоловік відчував себе погано, відчував слабкість, то оргазм він може не випробувати.

Нормально, якщо людина не відчуває оргазму в наступних випадках:

  • Перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Етиловий спирт блокує нервові рецептори, з-за чого тактильні відчуття сильно притупляються. Проблема зникне сама собою, якщо не вживати алкогольні напої на регулярній основі.
  • Втомився, сильно хоче спати. Якщо молодої людини хилить на сон, то навряд чи він випробує задоволення від сексу. Бажано дати йому відпочити, і тоді всі функції відновляться.
  • Відчуває постійний стрес. Нервове напруження заважає чоловікові вести нормальне життя, у тому числі статеві. Необхідно позбутися від проблеми, заспокоїтися, повернутися до спокійного способу життя, і людина знову зможе відчувати оргазм.

Молода людина може терпіти і не кінчати спеціально, щоб продовжити статевий акт. Якщо довго стримуватися, то в підсумку досягти оргазму виходить не завжди.

Рідше причиною відсутності еякуляції є проблеми зі здоров’ям. Вони можуть бути наступними:

Проблема Опис і характеристика
Аноргазмія Патологія здатна розвиватися у чоловіків будь-якого віку. Причини бувають і фізіологічними і психологічними
Інфекції сечостатевої системи Найчастіше присутня і інша симптоматика: печіння, свербіж, біль, утруднене сечовипускання, виділення, наліт на голівці, неприємний запах тощо. Запальний процес, викликаний патологіями сечостатевої системи, може стати причиною затримки сперми в сім’явивідних протоках
Патології ендокринних залоз При наявності проблем, пов’язаних з ендокринною системою, у людини порушується вироблення гормонів. Присутні й інші ознаки: зниження лібідо, ожиріння, перепади тиску, швидка стомлюваність та інше

Деякі медикаментозні препарати (антидепресанти, нейролептики, ліки проти високого кров’яного тиску, сечогінні засоби) мають побічні ефекти, в числі яких і відсутність оргазму.

Не варто забувати і про психологічний стан хлопця. Якщо чоловік буде сильно переживати, нервувати, соромитися дівчата або не довіряти їй, то кінчити у нього не вийде. Сексуальна близькість пари не повинна проходити в напруженій обстановці, щоб молода людина змогла розслабитися і зосередитися на власних відчуттях.

У деяких ситуаціях відсутність оргазму буває у чоловіків, які дуже не впевнені в собі. У цьому випадку потрібно допомогти хлопцеві підвищити самооцінку: зробити йому комплімент на тему зовнішності, сказати щось приємне про його особистісних якостях, нагадати про свої почуття до нього.

2

Рішення проблеми

Якщо ця проблема присутня в сексуальних відносинах досить довго, то слід звернутися до лікаря. Особливу увагу потрібно приділити іншою симптоматикою. Коли чоловік нездатний кінчити, то є й інші ознаки, властиві тій чи іншій патології.

Вирішити цю ситуацію самостійно можна тільки в тих випадках, коли пара точно впевнена, що справа психологічний стан молодої людини.

Важливо загострити увагу на наступні нюанси:

  • Як часто бувають конфлікти, сварки, скандали у відносинах. Якщо такі ситуації не є рідкістю, то хлопець може відчувати емоційний діскофморт поруч зі своєю партнеркою і з-за цього під час інтимної близькості не досягати оргазму.
  • Що відбувається в житті юнака. Якщо чоловік веде бурхливе соціальне життя, багато працює або навчається, то причиною може стати емоційне напруження. Йому слід відпочити, розслабитися, побути наодинці з собою або партнеркою.
  • Як часто в парі буває секс. Якщо інтимна близькість між хлопцем і дівчиною відбувається занадто часто, то причина, можливо, полягає в цьому. Деякі чоловіки володіють низьким лібідо, і надмірна кількість сексу не приносить їм великого задоволення.

У тих ситуаціях, коли чоловік не може кінчити з-за напруги у відносинах з жінкою, слід звернутися до сімейного психолога або сексолога. Фахівці допоможуть парі розібратися в собі і один одному.

Ні в якому разі не можна дорікати чоловіка в тому, що він не може скінчити. Напевно хлопець і так переживає через відсутність оргазму. Зауваження дівчата не принесе ніякого результату, а лише посилить проблему, відбившись на самооцінці людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code