vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Чи можна приймати разом Папаверин і Димедрол?

Якщо порівнюються препарати Папаверин і Димедрол, потрібно вивчити їх склади, оцінити ефективність діючих речовин з урахуванням властивостей. Дані засоби можуть застосовуватися окремо або одночасно. Наприклад, при виклику швидкої допомоги роблять уколи з використанням таких препаратів.

Можно ли принимать вместе Папаверин и Димедрол?

Папаверин і Димедрол можуть застосовуватися окремо або одночасно.

Характеристика Папаверину

Містить однойменний активний компонент. Папаверин випускається у формі таблеток, розчину для ін’єкцій, супозиторіїв. Засіб належить до миотропным спазмолітичну компонентів. Необхідний ефект забезпечується за рахунок здатності активного речовини надавати розслаблюючий вплив на гладкі м’язи. Механізм дії заснований на здатності папаверину впливати на процес накопичення 3,5-аденозинмонофосфату клітинами. В результаті виявляється порушення скоротливої функції м’язів.

Це дозволяє усунути спазм, знизити тонус м’яких тканин. В результаті проявляються властивості:

 • гіпотензивну;
 • помірно седативну;
 • нормалізується кровообіг на уражених ділянках;
 • сповільнюється внутрисердечная провідність;
 • зменшується збудливість серцевого м’яза.

Більш сильний ефект забезпечується при збільшенні дозування і внаслідок застосування розчину. Препарат призначається при спазмировании судин головного мозку, черевної порожнини, периферичних судин, стенокардії, бронхоспазмі. Потрібно враховувати, що Папаверин не може застосовуватися в якості основної міри з метою знеболювання. Він не забезпечує полегшення при болях, викликаних іншою причиною, не спазмом.

Можно ли принимать вместе Папаверин и Димедрол?

Папаверин призначається при спазмировании судин головного мозку, черевної порожнини, периферичних судин, стенокардії, бронхоспазмі.

Дія Димедролу

Препарат містить однойменний компонент. Випускається у формі розчину для внутрішньом’язового і внутрішньовенного введення, таблетки. До складу також входить молочний цукор, що обмежує область застосування димедролу. Механізм дії заснований на здатності блокувати Н1-гістамінові рецептори. При використанні даного препарату прояви усуваються, забезпечувані гістаміном, який, в свою чергу, зв’язується з цими рецепторами.

Додатково до того відбувається блокування Н3-гістамінових рецепторів головного мозку. Таким способом препарат впливає на центральну нервову систему. З ряду основних функцій виділяється здатність засоби проявляти антигистаминновую активність. Одночасно Димедрол пригнічує проявилися спазми м’яких тканин, а також допомагає запобігти виникненню нових. Додаткові можливості препарату:

 • зниження проникності стінок капілярів;
 • нормалізація стану тканин за рахунок гальмування виділення ексудату, крові, інших біологічних рідин, що дозволяє запобігти розвитку набряку, гіперемії;
 • усунення свербіння;
 • місцевоанестезуючу дію.

Димедрол не сприяє зниженню артеріального тиску, т. к. проявляє більш активну дію відносно місцевих судин. Недоліком препарату є можливість провокувати епілептичний напад. Відзначається вплив на нервову систему, що сприяє прояву снодійного, заспокійливого властивості.

Можно ли принимать вместе Папаверин и Димедрол?

Недоліком Димедролу є можливість провокувати епілептичний напад.

Спільний ефект

засоби Димедрол і Папаверин часто застосовуються в комбінації з Анальгіном. В результаті забезпечується протизапальний, антигістамінний, знеболюючі, седативний ефект. Крім того, препарати підсилюють спазмолітичні властивості Папаверину. У результаті потрібний результат досягається швидше.

Показання до одночасного застосування Папаверину і Димедролу

Комбінація засобів використовується з метою усунення гострих симптомів при спазмах судин, що супроводжуються хворобливими відчуттями. Димедрол виявляє себе, як анестетик, за рахунок чого полегшення настає швидше.

Протипоказання

Не призначають засоби в ряді випадків:

 • непереносимість активних компонентів;
 • AV-блокада;
 • вік до 7 років, літній вік;
 • дисфункція печінки;
 • закритокутова глаукома;
 • доброякісне розростання передміхурової залози;
 • епілепсія;
 • стеноз шийки сечового міхура;
 • виразка органів ШКТ;
 • бронхіальна астма.

Як приймати разом Папаверин і Димедрол?

Рекомендовані дози при використанні разом з Анальгіном відрізняються. Даний препарат береться в кількості 2 мл (50% розчину). Готують стільки ж Папаверину, але тільки береться 2%-ний розчин. Доза Димедролу – 1 мл 1%-ного розчину). Кількість ліків для ін’єкції дитині визначається у відповідності з його вагою.

Побічні дії Папаверину і Димедролу

Може з’явитися запаморочення, головний біль, оніміння слизових оболонок ротової порожнини, порушення психомоторних реакцій, нудота, тремор, порушення частоти серцевих скорочень.

Думка лікарів

Олег, хірург, 45 років, Хабаровськ

Димедрол і Папаверин – засоби, які доповнюють один одного. При суміщенні сильніше виявляється дія кожного з них. Це дозволяє швидко купірувати біль. Незважаючи на появу нових засобів, Димедрол і Папаверин все ще використовуються разом.

Григорій, терапевт, 38 років, Нижній Новгород

Комбінація препаратів застосовується, коли результат лікування потрібно отримати відразу: при сильних болях. Димедрол з Папаверином призначають ще й разом з Анальгіном, тоді стрімко забезпечується протизапальний, знеболюючий ефекти. Але замість Димедролу сьогодні частіше застосовують Супрастин.

Відгуки пацієнтів

Галина, 43 роки, Перм

Комбінація таких засобів вводилася синові після операції. Були сильні болі, але препарати добре допомагали. Застосовували ми їх в крайніх випадках, коли прості ліки діяли слабо і довго.

Вероніка, 39 років, Самара

Трійчатка Димедролу, Папаверину. Анальгіну – відмінний протизапальний засіб, призначали дитині. При цьому відразу йде біль (за рахунок спазмолитика в комбінації).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code