vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Чи можна приймати разом Карнітин та Таурин?

Сьогодні в аптеках можна знайти велику кількість біологічно активних добавок. Такі БАД збагачують організм корисними мікроелементами. Одним з таких продуктів є комплекс схуднення і таурин.

Можно ли принимать вместе Карнитин и Таурин?

Карнітин та Таурин збагачують організм корисними мікроелементами.

Характеристика карнітину

Карнітин, більш відомий як вітамін В11, це амінокислота, що володіє численними корисними властивостями для організму людини. З хімічної точки зору ця речовина не є вітаміном. Саме затребуване властивість карнітину – наявність жиросжигающих характеристик. Також з’єднання застосовується як енергетик в тих випадках, коли втома наступає дуже швидко.

Приймається добавка для зниження холестерину у людей з патологіями серця.

Дія таурину

Таурин – це 2-аминоэтансульфоновая кислота, яка надає кардіотонічну і антикатарактное дію, а також посилює метаболічний процес. Таурин відіграє досить важливу роль у ліпідному обміні та нормалізує роботу клітинних мембран.

Можно ли принимать вместе Карнитин и Таурин?

Таурин відіграє досить важливу роль у ліпідному обміні та нормалізує роботу клітинних мембран.

Спільний ефект

Комплекс добавок дуже добре впливає на спалювання зайвих жирових відкладень при постійних фізичних навантаженнях і збалансованому харчуванні. Відбувається поліпшення обміну речовин, а тканини забезпечуються енергією. Відновлення після сильних фізичних навантажень проходить набагато швидше.

Показання до одночасного застосування карнітину і таурину

Застосовується комплекс, що складається з таурину і карнітину, в якості харчової добавки, як джерело вітамінів групи В і елеутерозидів.

Протипоказання

Основним протипоказанням до застосування добавки є індивідуальна непереносимість одного або більше компонентів, склад можна дізнатися на упаковці. Також протипоказаний людям з проблемою роботи серця, при вагітності і лактації, діабетикам і тим, хто страждає безсонням.

Як приймати разом карнітин та таурин

Краще всього брати комплекс, який включає в себе схуднути і таурин. Приймається добавка 1 раз на добу в ранковий час. Спосіб приготування суміші полягає в розчиненні вмісту пакетика в 50 мл води. Тривалість терапії становить приблизно 1 місяць.

Побічні дії

В основному добавка не викликає побічних ефектів, але при неправильному дозуванні можуть виникнути алергічні висипання, проблеми з ШКТ і надмірне перезбудження.

Можно ли принимать вместе Карнитин и Таурин?

При неправильному дозуванні Карнітину можуть виникнути алергічні висипання, проблеми з ШКТ і надмірне перезбудження.

Думка лікарів про карнитине і таурине

Мірошниченко В. С., терапевт

Людям, які виснажують себе тренуваннями, потрібно постійно приймати курс вітамінів і амінокислот. Дуже хороша БАД, яка допомагає не тільки відновити баланс ліпідного обміну, але і отримати заряд енергії, – карнітин та таурин. Ідеально підходить для спортивних людей.

Відгуки пацієнтів

Марія 30 років

Початку тиждень тому місячний курс БАД. Вже після першого застосування відчувала значний приплив сил, а сон став набагато краще.

Віктор, 24 роки

Регулярно займаюся спортивними тренуваннями з самбо. Після занять, щоб зняти надмірну втому, за порадою тренера і лікаря приймаю цю БАД. Препарат допомагає швидко прийти в норму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code