vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Чи можна приймати одночасно Рибоксин і Оротат калію?

Рибоксин і Оротат калію зараз стали популярними засобами, які використовують бодібілдери або інші спортсмени. Слід з’ясувати, які плюси несе в собі кожний з медикаментів, і який ефект вони дають при спільному прийомі.

Можно ли принимать одновременно Рибоксин и Оротат калия?

Рибоксин і Оротат калію зараз стали популярними засобами, які використовують бодібілдери або інші спортсмени.

Характеристика Рибоксину

Це лікарська речовина, яка стимулює метаболічні процеси. Основними діями Рибоксину є те, що він перешкоджає гіпоксії та аритмії. Рибоксин частішає пульс, чим позитивно впливає на процеси, що відбуваються у міокарді. Засіб запускає метаболізм піровиноградної кислоти, щоб нормалізувати процес дихання тканин.

Рибоксин приймають, якщо хочуть скинути вагу. Але необхідно пам’ятати, що ліки потрібно поєднувати і з правильною дієтою, інакше ніякого результату не буде.

Дія Оротат калію

Медикамент відноситься до розряду анаболічних препаратів та надає відновлюючу дію. В основному ліки застосовують в якості прискорювача метаболізму. При деяких захворюваннях печінки виникає гіпоксія, яка може затягнутися, і медикамент в свою чергу прискорює утворення альбумінів в печінці. Так як даний засіб бере участь у вуглеводному обміні речовин, підвищує апетит, тому люди, які хочуть збільшити м’язову масу, приймають цей медикамент.

Можно ли принимать одновременно Рибоксин и Оротат калия?

В основному Оротат калію застосовують у якості прискорювача метаболізму.

Спільний ефект

Вважається, що дана комбінація засобів дає кращий результат при заняттях спортом, надає більше витривалості. Є багато позитивних факторів, що підтверджують спільне вживання цих медикаментів:

  1. Вони мають анаболічний ефект.
  2. Завдяки цим засобам зміцнюється серцево-судинна система.
  3. Калію оротат посилює апетит та поліпшує функції печінки.
  4. Разом ці ліки сприяють швидкій регенерації м’язів і тканин.

Показання до одночасного застосування Рибоксину і Оротат калію

Якщо ви хочете швидко наростити м’язи, то ці 2 препарату за недовгий термін принесуть результати. Ви станете набагато сильніше і витривалішими.

Радять застосовувати в їжу більше білка для прискорення ефекту.

Протипоказання

Протипоказань до застосування даних препаратів практично немає. В цьому і полягає основна перевага використання цих засобів. Тільки якщо ви страждаєте цирозом печінки або хронічною нирковою недостатністю, то ці медикаменти не для вас.

Як приймати разом Рибоксин і Оротат калію?

Ці ліки слід вживати за півгодини до прийому їжі або через 2 години після їжі. Лікарі радять приймати медикаменти курсом не більше 30 днів. Після двомісячної перерви можна відновлювати прийом ліків. Якщо хочете підсилити ефект, то радять додати ще елеутерокок. Засіб підвищує метаболізм, і у вас буде більше енергії. Курс прийому ліків призначає лікар.

Побічні дії Рибоксину і Оротат калію

Побічні ефекти:

  • шкірний свербіж;
  • кропив’янка;
  • гіперемія;
  • підвищення пульсу.

У рідкісних випадках може з’явитися алергічна реакція. Від неї легко позбутися, якщо почати приймати антигістамінні засоби.

Можно ли принимать одновременно Рибоксин и Оротат калия?

У рідкісних випадках при прийомі Рибоксину може з’явитися алергічна реакція.

Думка лікарів

Лідія Іванівна, терапевт, Владивосток

Ці ліки треба поєднувати з магнієм. Часто призначають приймати ці засоби при перевантаженні м’язів, вони усувають біль.

Сергій Ст., лікар загальної практики, Сєров

Люди, які страждають анемією, теж можуть приймати цей препарат, оскільки збільшується апетит, і серце б’ється в рівному ритмі.

Відгуки пацієнтів

Сергій, 23 роки, Рязань

Хочеться поділитися досвідом застосування цих медикаментів. Використовую препарати вже давно, в точності по інструкції. Я тренер в спортзалі, ці засоби допомагають легше переносити всі травми, розриви зв’язок, розтягнення. Плюс я відчуваю себе краще, постійно перебуваю в хорошій формі.

Марія, 18 років, Тюмень

Займаюся спортивними танцями з дитинства. Постійні тренування, м’язи болять, а на порозі змагань сил не вистачає, тренер радить приймати дані засоби постійно. Побічних проявів ще не було, а ефект відмінний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code