vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Чи можна приймати одночасно Корвалол, валеріану і пустирник?

Корвалол, Пустирник і Валеріана відносяться до розряду алколоїдов і створені на основі ментолу. Ця м’яка суміш з мінімальними побічними ефектами врятує від стресів на роботі і відновить сон.

Можно ли принимать одновременно Корвалол, валериану и пустырник?

Корвалол, Пустирник і Валеріана – ця м’яка суміш з мінімальними побічними ефектами врятує від стресів на роботі і відновить сон.

Характеристика Корвалолу

Корвалол володіє седативною дією. Це заспокійливий препарат. Він має судинорозширювальний ефект. Його радять приймати від безсоння, при тахікардії або спазмах шлунка. Аналогом на Заході є Валокардін, його рекомендують класти під язик.

Дія валеріани

Валеріана – заспокійливий засіб. Вона знімає напругу при початкових стадіях стресу, приймають її при безсонні. Препарат стабілізує нервову систему; за рахунок його впливу на ЦНС мозкова активність знижується зовсім небагато.

Вплив пустирника на організм

Пустирник корисний при перевантаженні м’язів, зменшує серцебиття. Тим, хто страждає від аритмії, засіб допоможе подолати симптоми. Також Пустирник регулює ритм серця, ліки приймають при підвищеному тиску.

Його часто призначають при:

  • гіпертонії;
  • стенокардії;
  • аритмії.

Спільний ефект

При сумісному прийомі цих ліків виходить м’який, заспокійливий ефект без побічних реакцій, а також без вживання сильних антидепресантів і седативних препаратів. Така натуральна суміш допоможе знизити артеріальний тиск і поліпшити судинний кровообіг. Сон теж прийде в норму.

Можно ли принимать одновременно Корвалол, валериану и пустырник?

Пустирник корисний при перевантаженні м’язів, зменшує серцебиття.

Показання до одночасного застосування Корвалолу, Валеріани та Пустирника

Така суміш рекомендується тим, хто вимотується на роботі. Вона нормалізує сон. Приймати радять по 40-50 крапель перед сном, розвівши в 50 г теплої води. Ефект відчувається через декілька хвилин.

Протипоказання

Оскільки всі препарати містять спирт, то дана суміш настоянок протипоказана:

  • вагітним жінкам;
  • в період лактації;
  • дітям до 12 років.

Тим, кому вранці треба сідати за кермо, даний метод теж заборонений, оскільки із-за седативної дії є ризик заснути під час водіння.

Корвалол приймають по 40-50 крапель в залежності від необхідного ефекту.

Як приймати разом Корвалол, Валеріану і Пустирник

Треба придбати окремі баночки з краплями Корвалолу, Валеріани та Пустирника і змішати їх вміст. Приймайте по 40-50 крапель в залежності від необхідного ефекту.

Ще можна купити в аптеці сухі трави цих рослин. Потім необхідно подрібнити коріння і залити їх спиртом, поставити в темне прохолодне місце на кілька днів, щоб настоялися. Але ефективність при такому використанні знизиться.

Побічні дії Корвалолу, Валеріани та Пустирника

До основним побічним дії відноситься сонливість. Тому, якщо робота вимагає стійкої уваги, ці засоби приймати не можна.

Думка лікарів

Тетяна Вікторівна, невролог

Це відмінні натуральні седативні засоби, вони діють м’яко, не мають негативного впливу на організм.

Сергій Анатолійович, невролог

На прийом часто приходять пацієнти з порушеннями сну. Їм рекомендую приймати Корвалол в таблетках або краплях, Валеріану і Пустирник, які дозволяють швидко усунути негативні симптоми і поліпшити самопочуття.

Відгуки пацієнтів

Олександра Миколаївна, 63 роки, Красноярськ

Часто буває безсоння, довго не можу заснути, мучить почуття неспокою і тривоги. Звернулася до лікаря, він порекомендував ці препарати. Зараз відчуваю себе набагато краще, безсоння пройшла.

Михайло, 43 роки, Орел

Займаю посаду менеджера, на роботі отримую багато стресів. Щоб заспокоїтися і привести в норму нервову систему, за порадою невролога приймаю суміш Корвалолу, настоянок Валеріани та Пустирника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code