vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Часник на захист імунітету

І ось, скоро літо – плавання, прогулянки, спека, і постійна трата енергії. Що б цього літа виглядати на всі сто, нам потрібно підготувати свій організм до активної витрати енергії. Погода зараз весняна – але це нічого не значить – вона більш нестійка і різко змінюється. Такій погоді не варто довіряти. Імунітет знижується, але є вихід – що ж робити з весняним імунітетом?

Хотілося б почати з того, що згадаємо будь рецепт народної медицини. Практично кожна людина так чи інакше стикається з подібним лікуванням не з чуток знає про цілющі властивості цибулі і часнику.

Часник знищує патогенні мікроби, так само оздоровлює мікрофлору кишечнику, і звичайно ж, плюс до всього надає благотворний вплив на вашу серцево-судинну систему й допомагає боротися з атеросклерозом. І це не кажучи про його властивості в боротьбі канцерогенами і вільними радикалами в організмі – часник дійсно бореться з процесом старіння організму. Часник дуже корисний і лікарі радять його вживати не тільки навесні, але і цілий рік.

Якщо щодня вживати по одному зубчику часнику, а в весняний час подвоювати дозування практично ніякі хвороби вам не загрожують і ваш імунітет в безпеці! Коли ви вживаєте його, тим самим відновлюєте баланс мікроелементів в організмі. Ще однією натуральної та корисної микродобавкой вважається мед і продукти бджільництва. Це чудові натуральні і дуже корисні

продукти, які також слід вживати щодня.

Не можна не сказати про весняний загар, який є прекрасним постачальником вітаміну D, утворення якого відбувається під впливом сонячних променів. А природний вітамін значно перевищує ефективність свого впливу на організм, чим його штучний аналог. Однак не варто зловживати часником. Часник – запорука здорового імунітету!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code