vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

«Алмаг» для лікування захворювань нирок у чоловіків

“Алмаг” — медичний апарат для домашнього користування. Він генерує магнітне поле, що надає сприятливий вплив на організм людини, і допомагає в лікуванні різних недуг.

Серед показань для застосування приладу — захворювання сечостатевої системи. До них відносяться такі стани, як цистит, сечокам’яна хвороба та хронічний пієлонефрит поза загострення. Враховуючи, що урологічна патологія поширена серед чоловіків, використання приладу в цій групі пацієнтів актуально.

1

Принцип роботи приладу

Для лікування захворювань нирок у чоловіків застосовують “Алмаг-02” в комплектації №2. Вона включає в себе наступні складові:

 • блок управління;
 • основний випромінювач;
 • локальний випромінювач;
 • гнучка випромінює лінійка;
 • керівництво користувача.

В основі терапевтичної дії приладу лежить імпульсне магнітне поле. Він справляє різнобічний вплив на організм і володіє наступними ефектами:

 • збільшення швидкості обміну речовин на рівні клітини;
 • поліпшення мікроциркуляції;
 • прискорення процесів відновлення пошкоджених тканин;
 • підвищення місцевого імунітету.

Формування імпульсу відбувається в котушках-індуктор, з яких складаються випромінювачі. В залежності від послідовності їх порушення апарат створює змінне і нерухоме поля. Обидва можуть використовуватися для лікування урологічної патології як спільно, так і окремо.

2

Особливості лікування патології сечовидільної системи

Медичний апарат застосовується в якості додаткового методу лікування захворювань. Перед його використанням необхідно ознайомитися з інструкцією. Обов’язковою є консультація з лікарем для з’ясування протипоказань до терапії.

Не можна користуватися приладом при наявності наступних станів:

 • онкологічні захворювання;
 • тяжкі форми аритмій;
 • інсульт в гострий період;
 • гострий період інфаркту міокарда;
 • аневризми серця, великих судин;
 • встановлений кардіостимулятор;
 • активна форма туберкульозу;
 • гострі інфекційні хвороби, гнійні процеси;
 • дисфункція щитовидної залози;
 • коагулопатія, системна патологія кровоносної системи;
 • гостра ниркова недостатність.

Процедури призначаються при циститах, каменях нирок і сечоводів, хронічних інтерстиціальних нефритах. Застосовують 2 види випромінювачів — основний і локальний. Їх накладають на область проекції органів сечовидільної системи. Після проведення 1 сеансу сприятливий вплив магнітного поля на організм спостерігається протягом доби і більше. Після курсової терапії ефект після дії зберігається близько 1-1,5 місяців.

Магнітотерапія характеризується хорошою переносимістю. Це дає можливість використання приладу у пацієнтів з супутньою серцево-судинною патологією, літніх і ослаблених хворих.

Для з’ясування індивідуальної реакції організму на вплив магнітного поля необхідно вимірювати пульс і тиск до процедури і через годину після її виконання. При наявності відхилень в даних показниках лікування припиняють до консультації з лікарем.

3

Режим проведення процедур

Для терапії кожного захворювання застосовують спеціальні програми. Вони відрізняються один від одного частотою та інтенсивністю створюваного імпульсного поля. Звичайний курс становить 12-15 сеансів в щоденному режимі.

Перед початком лікування необхідно ознайомитися з посібником користувача, вибрати і вивчити методику проведення процедури. Потім підключають випромінювачі, перевіряють працездатність апарата і встановлюють номер програми.

3.1

Сечокам’яна хвороба

Згідно інструкції, при наявності каменів у нирках або сечоводах використовують програму №49. Застосовують тільки один вид випромінювача — основний. Його кладуть на горизонтальну поверхню — кушетку або ліжко, сторона з позначкою “N” при цьому має бути зверху. Потім на індуктори пацієнт лягає таким чином, щоб його поперекова область знаходилася над випромінювачем. Останнім етапом служить натискання кнопки «Пуск».

Під час процедури створюється змінне зверху вниз магнітне поле. Його інтенсивність становить 25 мТл, а частота – 75 Гц. Курс лікування – 12 сеансів тривалістю по 15 хвилин кожен.

3.2

Цистит

Для зняття запалення і зменшення больових відчуттів при циститі обирають програму №77. Основний випромінювач розташовують на ліжку маркуванням “N” вгору в проекції нирок. Обидва локальних випромінювача поміщають на область сечового міхура полярністю “N” до тіла. Курс складається з 12 процедур. Час дії – 15 хвилин.

Характеристика формуються магнітних полів представлена в таблиці:

Вид випромінювача Напрямок поля Частота Інтенсивність (потужність)
Основний Біжить згори вниз 100 Гц 15 мТл
Локальний Нерухоме 50 Гц 25 мТл

3.3

Хронічний нефрит тубулоинтерстициальний

Для зменшення симптомів тубулоинтерстициального ураження нирок встановлюють програму №49. Використовують основний випромінювач, який знаходиться на кушетці “N” стороною зверху і до тіла пацієнта. Терапевтичний вплив здійснюється на поперекову область проекції нирок протягом 15 хвилин. Курс лікування становить від 10 до 15 процедур.

В стадії ремісії обирають програму №15. Застосовують основний випромінювач, який розташовують аналогічно. Час дії – 15 хвилин. Показано проведення від 10 до 15 сеансів в щоденному режимі.

Характеристика магнітного поля, створюваного при лікуванні нефриту, представлена в таблиці:

Стадії захворювання Напрямок поля Частота Інтенсивність
Гостра Біжить згори вниз 75 Гц 25 мТл
Ремісія Нерухоме 16 Гц 6 мТл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code