vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Алергічна бронхіальна астма: лікування

Алергічна бронхіальна астма, лікування цієї хвороби має надаватися своєчасно. З кожним роком з’являються нові методики лікування такого захворювання. Не треба думати, що астма – це вирок і з нею нічого не можна зробити. Якщо виконувати всі рекомендації та приписи спеціаліста, можна істотно поліпшити поточний стан.

Аллергическая бронхиальная астма: лечение

Як лікувати бронхіальну астму? Які препарати і методи лікування можуть допомогти? Які можна виділити протипоказання? Відповіді на ці й не тільки питання можна буде знайти нижче.

З чого все починається?

Лікування може починатися з використання різних груп препаратів. Дозування, комбінування та термін прийому встановлюється лікуючим лікарем. Все буде залежати від поточного стану і ступеня захворювання. На сьогоднішній день, провідне місце займає концепція постійного зміни лікування кожні 3 місяці. В ході лікування дозування можуть як зростати, так і знижуватися, при цьому можуть додаватися інші препарати.

На початковому етапі лікування повинно проводитися з використанням алерген-специфічної імунотерапії. Вона дозволяє створити несприйнятливість до окремих груп алергенів, які викликають алергічні реакції і запалення. Дана терапія може встановлюватися тільки лікарем-аллерголом, в іншому випадку можна тільки нашкодити своєму організму. Лікування повинно проводитися поза загострення. Найчастіше це зимовий чи осінній період.

Поставлена мета може досягатися шляхом введення пацієнту розчину алергенів, дозування яких постійно збільшується. В результаті у хворого починає вироблятися несприйнятливість. Ефект такої терапії підвищується, якщо її почали перед загостренням.

Треба розуміти, що ця терапія є однією з найбільш радикальних, тому треба стимулювати пацієнтів до більш раннього початку лікування. Алергія почне поступово спадати.

Народні засоби

Народні засоби, на відміну від традиційної медицини, не раз доводили свою ефективність, не маючи при цьому особливих протипоказань. Однак треба запам’ятати, що альтернативна медицина – не панацея і сліпа віра в її користь не завжди може допомогти. Треба слідувати загальним рекомендаціям лікарів, як лікувати алергічну бронхіальну астму, і якщо ефект не досягається, треба звертатися до лікаря.

Як і будь-яке захворювання, воно містить типові і атипові симптоми. У ході використання народних засобів неодноразово можна стати свідком загострень, які спровоковані неправильним лікуванням. Не завжди можна з 100%-ою вірогідністю встановити ознаки поточної форми захворювання.

Якщо якісь засоби допомогли знайомим або друзям, не факт, що вони зможуть допомогти вам. Вся справа в тому, що клінічна картина кожного пацієнта відрізняється і що для одного добре, для іншого може мати вкрай негативні наслідки.

Можна зайнятися спортом або якими-небудь видами дихальної гімнастики. У цьому випадку можна поліпшити поточний стан і не завдати шкоди своєму організму.

Спосіб життя

Симптоми окремих типів астми можуть нагадувати алергічну, тому треба одразу звертатися до лікаря, який в ході діагностики поставить правильний діагноз і призначить лікування.

Астма – спосіб життя, і крім лікування треба дотримуватися особливий режим харчування. Треба дотримуватися особливий спосіб життя, в рамках якого кількість продуктів, що містять алергени, буде мінімально. У багатьох лікувальних заклади створюються спеціальні школи, які наочно демонструють користь і шкода окремих продуктів харчування. Такі школи будуть особливо актуальні для дітей, так як вся інформація буде донесена до них в процесі гри.

Крім гіпоалергенного побуту (позбавленого алергенів), треба повністю контролювати свій поточний стан, лікування і прийом препаратів. Якщо протягом строку запропоновані препарати не дали свого ефекту, то лікування треба міняти.

Бронхіальну астму можуть хворіти все, як дорослі, так і діти. Вона може вражати практично всі вікові групи, без окремої диференціації по роках. Ризик розвитку захворювання підвищується, якщо захворювання має спадковий характер. Іноді астму можна сплутати з обструктивними бронхітами. Тому якщо дитина страждає бронхообструкциями більше 1 року, то треба негайно йти до алерголога.

Особлива ретельність повинна бути в питаннях лікування астми у вагітних жінок. Вони повинні відмовитися від активного і пасивного куріння і проводити лікування у відповідності зі своїм поточним станом. Є ряд препаратів, який може бути протипоказаний вагітним жінкам, тому не можна займатися самолікуванням. Воно може завдати шкоди здоров’ю майбутньої матері і дитини.

Астма – захворювання, яке має позитивний прогноз для життя. Якщо в ході лікування різко відмінити прийом препаратів, можна отримати астматичний статус, який несе безпосередню небезпеку для всього організму. Треба дотримуватися рекомендації і, у разі погіршення клінічної картини, негайно звернутися до фахівця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code